для людей з порушеннями зору
Нетішинська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №4 Нетішинської міської ради Хмельницької області

Загальні правила поведінки учнів у школі

ЗАТВЕРДЖЕНО педагогічною радою

протокол № 1   від 27.09.2020

Загальні правила поведінки учнів у школі

• Учні приходять у школу за 10-15  хвилин до початку занять, чисті і охайні, займають свої робочі місця з першим дзвінком, готують все необхідне навчальне приладдя.
  • Учні зобов'язані приносити на заняття всі необхідні підручники, зошити, письмове приладдя, інструменти, робочий і спортивний одяг, засоби індивідуального захисту.
  • Учні зобов'язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені шкільною програмою.
  • У разі пропуску занять учень зобов'язаний пред'явити класному керівнику довідку з медичної установи або записку від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності у школі.
  • Під час перерви учні можуть вільно переміщатися по школі, окрім тих місць, де їм заборонено знаходитися в цілях безпеки.
  • Під час перерв забороняється бігати по сходах, поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для ігор.
  • Під час перерв забороняється штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу.
  • Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи.
  • У разі спричинення збитку чужому майну, батьки учнів, які заподіяли збиток, несуть матеріальну відповідальність.
  • Не можна приносити на територію школи з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, сигарети, наркотики і інші одурманюючі засоби й отрути.
  • Учні школи повиненні проявляти пошану до оточуючих, незалежно від віку.
  • Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.
  • Залякування і знущання.застосування сили одних учнів по відношенню до інших учнів є неприпустимими формами поведінки.
  • Користуватися мобільним телефоном на уроках дозволяється лише із дозволу вчителя. Під час уроку телефон знаходиться на беззвучному режимі.
  • У школі категорично забороняється тютюнопаління.
  • Категорично заборонено самовільно відчиняти вікна, сидіти на підвіконнях чи виглядати у відкриті вікна.
  • На перервах школярі можуть звернутися до свого класного керівника, чергового учителя, дирекції школи за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії.
  • Під час карантину учні у школі повинні виконувати рекомендації МОЗ України . У разі прояву симптомів хвороби повідомляти класного керівника або медичного працівника.
  • Учні у школу повинні приходити в одязі, який відповідає загальноприйнятим морально-етичним нормам.
  • Рекомендується не використовувати косметику і не носити прикраси.
  • Спортивний одяг, призначений для уроків фізкультури, на інших уроках недоречний.
  • Знаходитися в школі у верхньому одязі без особливих на те причин не дозволяється.

На урочисті загальношкільні заходи учні приходять у святковому одязі