Дата: 21.01.2022 16:12

Частина школярів Золотоніської громади перейшла на дистанційне навчання |  Золотоноша.City

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На виконання рішення позачергового засідання Нетішинської міської комісії з питань ТЕБ і НС від 20 січня 2022 року у Нетішинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 з 24 січня по 31 січня 2022 року для учнів 1-11 класів організовується навчання в дистанційному режимі згідно з розкладом уроків на 2021-2022 навчальний рік. Під час дистанційного навчання використовуватиметься платформа Google Meet (інші доступні сервіси  учасникам освітнього процесу ) для проведення уроків відповідно до Санітарного регламенту в синхронному та асинхронному режимах.

Учні першого класу, які навчаються за режимом ЗДО №9, також переходять на дистанційне навчання.

Класні керівники координуватимуть роботу класних колективів та інформуватимуть батьків про зміни.

Просимо батьків підтримувати зв’язок з класними керівниками.

Бажаємо усім міцного здоров’я!

З повагою, директор               Зоя МАШУК