Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання

Дата: 01.01.2021 12:57

Шановні батьки та учні!

З 28 грудня 2020 року по 10 січня 2021 року у навчальному закладі розпочалися  зимові канікули для учнів 1-11 класів.

До уваги батьків 1-Г класу!!!

Діти можуть відвідувати  дошкільний навчальний заклад (постановою не заборонено).

Відповідно до Постанови КМУ від 09 грудня 2020року №1236  вводяться додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи з метою запобігання поширення захворювання COVID-19.

З 11 січні по 22 січня навчання учнів  буде проводитися дистанційно . Вчителі  розпочнуть навчальний процес 11 січня 2021 року відповідно до розкладу уроків з 8:00 до 14:35 год.

Адміністрація школи та педагогічний колектив розуміє, що можливості батьків не завжди зможуть забезпечити зворотній зв’язок зі школою під час дистанційного навчання через використання однієї платформи. Тому колектив готовий працювати з використанням платформ Meet, Google ClassroomZoom,Viber, Skype, електронна пошта та інших доступних ресурсів для учасників освітнього процесу.

Уроки будуть проводитися в синхронному та асинхронному режимі.

Письмові завдання діти виконуватимуть у зошитах, а після повернення в школу до звичайного режиму роботи з 25 січня 2021 року здадуть на перевірку вчителям-предметникам, тому пересилати роботи не потрібно.

Класні керівники інформуватимуть дітей та батьків про можливі зміни  чи додаткові розпорядження.

До уваги батьків 1-Г класу!!!

Директор школи           Зоя МАШУК