Організація підвезення учнів до закладу освіти та у зворотньому напрямку підвезення

Дата: 13.10.2021 09:13

Відповідно до ст. 53 Закону України  «Про освіту», наказу управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 13.10.2021р. №136 , наказ по школі  «Про організацію підвезення учнів школи, що проживають в садибній частині міста» . З метою забезпечення реалізації прав громадян на здобуття загальної середньої освіти, забезпечення рівного доступу до якісної освіти,  соціального захисту учасників освітнього процесу організовано підвезення до закладу освіти та у зворотньому напрямку учнів, які проживають на відстані від закладу освіти понад 2 км. Підвезення здійснюється для п’яти учнів школи. Із учнями проведені бесіди про правила поведінки у громадському транспорті, на вулиці, про дотримання  правил дорожнього руху під час підвезення до місця навчання та у зворотньому напрямку. Батьками   та учням доведено до відома графік та маршрут перевезення учнів.