для людей з порушеннями зору
Нетішинська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №4 Нетішинської міської ради Хмельницької області

Адміністрація школи

Успішна діяльність школи завжди залежить від того, хто нею керує. Особливо важливою стає роль адміністрації - директора та завучів, які повинні вміти не тільки організувати навчально-виховний процес, а й зробити його максимально ефективним.

Сучасна загальноосвітня школа може бути успішною лише тоді, коли на чолі стане згуртована команда професіоналів, що володіє новими технологіями навчання, виховання та менеджменту освіти. Які ідеї будуть пріоритетними в цій команді, такою й буде вся діяльність школи. Це вже аксіома.

Перед школою стоять глобальні завдання. Одній людині, навіть директору школи, їх не вирішити. Необхідна команда однодумців, команда, здатна захопити і повести за собою вчителів, учнів та їхніх батьків.

Адміністрація школи — це єдина високопрофесійна команда однодумців, яка розуміє сучасні проблеми освіти, бачить перспективи розвитку закладу.

Машук Зоя Михайлівна

Вчитель української мови та літератури